Kontaktujte nás: +420 603 57 69 85 | info@morskepanny.cz
0 Kč

Přála sis vždy plavat jako opravdová mořská panna?
Snila jsi, že se budeš prohánět po mořském dně?
Chtěla by sis zahrát s ostatními pannami podvodní hry?

Přijď mezi nás a splň si svůj sen…

** Moje mořská panna **

Věrnostní program společnosti morskepanny.cz

  • Sbírej razítka a získej stylové odměny s motivem mořské panny. 

  • Za každou odplavanou jednotlivou zkušební lekci jedno razítko.

  • Stylový silikonový náramek mořské panny již za tři razítka.

  • Podvodní focení nebo značková potápka ve tvaru zvířátka za šest razítek.

  • Značkový batůžek na Tvoje plavecké potřeby za devět razítek.

Plavecký batůžek pro mořskou pannu

Všeobecné podmínky

platné od 1.5.2018

"Moje mořská panna" je věrnostní program firmy morskepanny.cz

Nárok na účast ve věrnostním programu má každý účastník alespon jedné lekce zážitkového plavání pořádané naší firmou, kdekoliv v České republice.

Účast ve věrnostním programu vzniká převzetím kartičky Moje mořská panna a podpisem zákonného zástupce na kartičce, potvrzující souhlas s uvedenými všeobecnými podmínkami.

Z věrnostního programu Moje mořská panna lze kdykoliv vystoupit a to vrácením kartičky pracovníkovi firmy či zasláním kartičky na sídlo firmy morskepanny.cz.

Podstatu věrnostního programu pak tvoří sbírání razítek mořské panny na věrnostní kartičku a získávání odměn, uvedených na kartičce. Firma morskepanny.cz si vyhrazuje možnost změny odměny v podobné hodnotě, v případě skladové nedostupnosti uvedené odměny.

V případě využití celé věrnostní kartičky pak bude stará kartička účastníkovi nahrazena novou kartičkou s aktuálními odměnami.

Účastníci věrnostního progtamu Moje mořská panna jsou pravidelně informováni o novinkách v kurzech plavání případně nových službách poskytovaných v souvislosti s kurzy plavání mořských panen a prodejem kostýmů.

Aby bylo zajištováno řádné fungování věrnostního progamu Moje mořská panna, musí firma morskepanny.cz provádět zpracování osobních údajů členů, které zájemce vyplnuje v přihlášce na kurz. Firma se zavazuje využít tyto údaje pouze za účelem plnění povinností, jež vyplývají z programu Moje mořská panna a využity pouze k marketingovým účelům společnosti morskepanny.cz (zasílání novinek z oblasti kurzů a kostýmů mořských panen atd.)

Osobní údaje nebudou poskytovány partnerským organizacím ani jiným třetím stranám.

Morskepanny.cz si vyhrazují právo kdykoliv změnit či upravit tato pravidla i bez předchozího oznámení. Veškeré změny budou vyvěšeny na www.morskepanny.cz nejméně 7 dní před nabytím účinnosti.

Pravidla nabývají účinnosti dne 1.5.2018.

Budeme se těšit na setkání pod hladinou

Ing. Ondřej Procházka
morskepanny.cz

Postranní box

*** PRODEJ KOMPLETNÍHO SORTIMENTU KOSTÝMŮ DVOU PŘEDNÍCH EVROPSKÝCH VÝROBCŮ NA NAŠEM E-SHOPU.***

* Náš dlouholetý partner, přední výrobce kostýmů a ploutví firma HappyTails, nabízí zajímavou příležitost aranžovaných podvodních fotek renomované podvodní fotografky Lucie Drlíkové za jedinečnou cenu. Pokud byste rádi Vaši ratolest, nebo i sebe rádi zvěčnili v podvodním prostředí v kostýmu mořské panny a chtěli si udělat v sobotu 22.6. výlet do Prahy do Aquapalace, jsou stále volná místa k rezervaci a to  přes web https://www.happytailscz.cz/. *