Kontaktujte nás: +420 603 57 69 85 (po-pá, 8.00 - 17.00 hod.) | info@morskepanny.cz
0 Kč

Přála sis vždy plavat jako opravdová mořská panna?
Snila jsi, že se budeš prohánět po mořském dně?
Chtěla by sis zahrát s ostatními pannami podvodní hry?

Přijď mezi nás a splň si svůj sen…

Pravidla pro ochranu osobních údajů

  • Firma zpracovává a uchovává údaje svých zákazníků nezbytně nutné pro účast na svých kurzech a k poskytnutí správné specifikace zboží. Tyto údaje nejsou poskytovány žádné třetí osobě.
  • Firma uchovává údaje o svých zákaznících po dobu aktivní účasti na kurzech. Údaje jsou vymazány z databáze nejpozději dva roky po poskytnutí poslední služby či posledního prodeje zboží.
  • Přístup k datům zákazníků má pouze proškolený pracovník firmy (administrativní pracovník) a v nezbytné míře spolupracující osoby (trenéři kurzů), kteří jsou rovněž proškoleni. O proškolení jednotlivých pracovníků je uložen protokol.
  • Údaje o zákaznících jsou uchovány v elektronické podobě na zabezpečených počítačích společnosti. Firma neukládá žádná data na veřejných nebo sdílených úložištích. Data v papírové podobě jsou uložena na zabezpečeném místě v sídle firmy.
  • Firma si vyžádá aktivní souhlas se zpracováním osobních dat jednotlivých zákazníků pro zasílání aktualit a obchodních nabídek a to v rámci účasti na věrnostních programech společnosti (Moje mořská panna, Stanu se mořskou pannou atd.). Účast ve věrnostních programech a zároveň i souhlas se zpracováním dat pro obchodní účely je dobrovolný a lze je ze strany účastníků kdykoliv odvolat písemnou formou.

V Brně, 4.5.2018

Postranní box

Sezona plavání mořských panen 2019/2020 je v plném proudu!

∗∗Vánoce se kvapem blíží, udělejte své ratolesti radost kostýmem mořské panny nebo jiným stylovým doplňkem.∗∗

Vše skladem na našich kurzech, popřípadě k vyzkoušení a rychlému dodání návazně.