Kontaktujte nás: +420 603 57 69 85 | info@morskepanny.cz
0 Kč

Přála sis vždy plavat jako opravdová mořská panna?
Snila jsi, že se budeš prohánět po mořském dně?
Chtěla by sis zahrát s ostatními pannami podvodní hry?

Přijď mezi nás a splň si svůj sen…

** Milí příznivci plavání mořských panen. Děkujeme za krásné společné zážitky v uplynulé sezóně, ve školním roce 2018/2019. Pravidelné kurzy v květnu skončily. Budeme se na Vás zase těšit od poloviny září 2019. Termíny kurzů na další sezónu bychom rádi zveřejnili v červenci 2019.**

*** PRODEJ KOMPLETNÍHO SORTIMENTU KOSTÝMŮ DVOU PŘEDNÍCH EVROPSKÝCH VÝROBCŮ na našem e-shopu.***

Mořské panny

Zážitkové plavecké kurzy nejen pro mladé dívky i mladé kluky, založené na delfínovém vlnění s monoploutví v pestrých kostýmech:

Pravidelné hodiny

Jednotlivé hodinové zkušební lekce vč. zapůjčení kostýmů různých barev s výukou a s hrami po celý školní rok, doplněné věrnostním programem
Moje mořská panna

Narozeninové oslavy

Narozeninové oslavy, rozlučky se svobodou, firemní teambuildingové akce a jiné.

Vícehodinový cyklus

"Stanu se mořskou pannou"
Výukový plavecký kurz deseti hodinových lekcí
plavání, na školní rok 2018/2019.
Pevná hodina lekce, bez nutnosti rezervace.
Metodické a zábavné zlepšovaní dovedností během celého roku se stejnými kamarádkami.

Školní kurzy

Individuální skupinové hodiny pro kamarády nebo školní třídy

Prodej kostýmů

Prodej nových kostýmů od dvou předních evropských výrobců přímo v Brně.
Kompletní nabídka na našem e-shopu

Stylové upomínkové dárky pro každodenní použití, k dostání kdekoliv na našich kurzech. Prohlédněte si je zde.


Jak se k nám dostaly mořské panny?

Do světa mořských panen nás před časem vtáhla naše dcera Anička. Jako dobrý plavec si hned zamilovala styl plavání v originálním kostýmu s ploutví. Jako fanoušek seriálu "H2O - Stačí přidat vodu" už pak stačil krůček k chuti se zdokonalovat v plaveckém stylu a touze umět plavat jako mořské panny ze seriálu.

Přidaly se kamarádky a bazén na zahradě přestal stačit. Objevili jsme kurzy mořských panen v Rakousku, zdokonalili styl a poznali skvělé trenéry. O naše zážitky jsme se chtěli podělit i s ostatními, a tak jsme se rozhodli využít našich zkušeností a začít s kurzy i u nás.

Po prvních dvou pilotních kurzech v září a v říjnu 2017 v menším bazénu v Brně, jsme od listopadu 2017 připravili pravidelné kurzy pro začátečníky a pokročilé ve větším bazénu  v Brně podle osvědčených standardů a nově připravené metodiky. Díky velkému zájmu účastníků našich lekcí jsme vzápětí rozšířili pravidelné lekce do dalších měst - Holešova, Litovle, Ostravy a Prahy.

Budeme rádi, když se Vaše dcera připojí a na chvíli se stane mořskou pannou a splní se jí sen, stejně jako se splnil naší Aničce.


Co tě naučíme?

Mořské panny

V našich kurzech tě naučíme správně si obléct ploutev, základy jejího ovládání, na hladině i pod hladinou, správné dýchání, plavání na břichu, na boku i na zádech, vše ve společnosti naší zkušené mořské panny Aničky.

pokročilé prvky

Později tě naučíme plavat do spirály, dělat otočky, podvodní kotouly, proplavávat podvodními překážkami, vyzkoušíš si sbírat poklady ze dna bazénu a mnoho dalších dovedností.

společné hry

Čas si zpestříme i společnými hrami mořských panen. Součástí hodiny je i volné plavání a čas na focení.


Videa z našich kurzů


Napsali o nás

"Reportáž z kurzu v Ostravě" - Český rozhlas Ostrava, 10.1.2019

Reportáž Český rozhlas Ostrava

"Jako ryba ve vodě" - Magazín OnaDnes, 4.12.2017

Článek OnaDnes


Na viděnou pod hladinou!

Postranní box

*** PRODEJ KOMPLETNÍHO SORTIMENTU KOSTÝMŮ DVOU PŘEDNÍCH EVROPSKÝCH VÝROBCŮ NA NAŠEM E-SHOPU.***

* Náš dlouholetý partner, přední výrobce kostýmů a ploutví firma HappyTails, nabízí zajímavou příležitost aranžovaných podvodních fotek renomované podvodní fotografky Lucie Drlíkové za jedinečnou cenu. Pokud byste rádi Vaši ratolest, nebo i sebe rádi zvěčnili v podvodním prostředí v kostýmu mořské panny a chtěli si udělat v sobotu 22.6. výlet do Prahy do Aquapalace, jsou stále volná místa k rezervaci a to  přes web https://www.happytailscz.cz/. *